بلاگ

سرویس بهداشتی خود را با آیینه زیباتر کنید

سرویس بهداشتی خود را با آیینه زیباتر کنید

سرویس بهداشتی خود را با آیینه زیباتر کنید

سرویس بهداشتی یکی از مکان هایی است که در هر ساختمانی از اهمیت بالایی برخوردار است. امروزه به دکوراسیون سرویس های بهداشتی بسیار اهمیت داده می شود و از اکسسوری های متفاوتی برای زیباتر کردن آن استفاده می شود.
یکی از مواردی که می تواند تاثیر زیادی در سرویس بهداشتی داشته باشد؛ آیینه است. در سال های اخیر آیینه هایی که برای سرویس بهداشتی طراحی شده اند از تنوع بسیار زیادی برخودار هستند و شما می توانید با توجه به بودجه و سلیقه خود از بین آن ها انتخاب کنید.
در این مقاله می خواهیم در مورد انواع آیینه سرویس بهداشتی صحبت کنیم. در ادامه با مسترماکان همراه باشید.

انواع آیینه سرویس بهداشتی

آیینه هایی که برای سرویس بهداشتی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد انواع مختلفی دارند که در ادامه به معرفی برخی از آن ها می پردازیم:

سرویس بهداشتی خود را با آیینه زیباتر کنید

سرویس بهداشتی خود را با آیینه زیباتر کنید

  • آیینه طویل برای سرویس بهداشتی

یکی از انواع آیینه که در دسته آیینه های مدرن قرار می گیرد، آیینه های طویل هستند. این نوع از آیینه ها برای سرویس های بهداشتی یک گزینه مناسب هستند و برای سرویس های بهداشتی کوچک توصیه نمی شوند. یکی از مزیت های مهم این آیینه ها این است که اگر روی دیوار ترک خوردگی یا رنگ پریدگی وجود داشته باشد شما می توانید پشت این آیینه ها آن ها را پنهان کنید.

  • آیینه کمددار برای سرویس بهداشتی

آیینه های کمد دار از نمونه های بسیار رایجی هستند که برای سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند. آینه دستشویی کمد دار می تواند تمام لوازم بهداشتی و آرایشی، صابون، مسواک، نخ دندان و… در خود جای دهد و این یک مزیت بسیار مهم است. زیرا اغلب ما دوست نداریم تا وسایل شخصی مانند مسواک در معرض دید عموم باشد. در صورت استفاده از آیینه کمددار، این لوازم دیده نخواهند شد و در پشت آینه قرار می گیرند و ظاهر سرویس بهداشتی شما را خراب نخواهند کرد.
آیینه های کمددار در طرح های مختلفی در بازار موجود هستند که شما می توانید با توجه به دکوراسیون داخلی خود از بین آن ها انتخاب کنید. رنگ مقاوم، با ماندگاری بالا از مزیت های آینه دستشویی کمد دار است و جز یکی از پر فروش ترین آینه ها در ایران است. این مدل آینه دستشویی، بهترین وسیله برای نگهداری از تمام لوازم آرایش و بهداشتی است.

  • آیینه بدون قاب برای سرویس بهداشتی

یکی از آیینه های که برای سرویس های بهداشتی مدرن می تواند مورد استفاده قرار بگیرد، آیینه های بدون قاب هستند. این نوع از آیینه ها از ظرافت بسیار زیادی برخوردار هستند و مناسب ساده پسندان است.
البته اگر شما موافق سادگی بیش از اندازه نباشید می توانید از LED در کنار آیینه استفاده کنید که جلوه بسیار خوبی دارد و می تواند فضای سرویس بهداشتی شما را کاملا تغییر دهد.

  • آیینه گرد برای سرویس بهداشتی

در اغلب موارد افراد به سراغ آیینه های چهارگوش برای سرویس بهداشتی خود می روند. اما باید بگوییم که آیینه های گرد می تواند یک گزینه بسیار عالی برای ایجاد یک فضای متفاوت برای سرویس بهداشتی شما باشد.
این مدل آینه توالت در طرح های گوناگونی وجود دارند، بعضی ها ساده و بدون حاشیه هستند، برخی مدل ها با بند و یا فلزی به دیوار متصل می شوند. اگر در ارتباط با خرید این نوع از آیینه ها هنوز دچار تردید هستید می توانید نگاهی در اینترنت به عکس های آیینه های گرد سرویس بهداشتی بکنید و متوجه زیبایی و خاص بودن آن ها بشوید.

سرویس بهداشتی خود را با آیینه زیباتر کنید

سرویس بهداشتی خود را با آیینه زیباتر کنید

نکات مهم در خرید آیینه سرویس بهداشتی

توجه به نکات زیر می تواند به شما در انتخاب یک آیینه مناسب برای سرویس بهداشتی کمک کند:
• به اندازه آیینه دقت کنید. ابتدا متراژ قسمتی که می خواهید آینه سرویس بهداشتی را در آن قرار دهید و سپس سایز روشویی را در نظر داشته باشید.
• جنس آیینه سرویس بهداشتی بسیار مهم است. مواد اولیه متنوعی برای ساخت آینه سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد مانند چوب و فراورده های چوبی، فلز، استیل، آلومینیوم، PVC و پلاستیک.
• هر چند رایج ترین رنگ برای قاب آیینه سفید است اما برای انتخاب رنگ آینه سرویس بهداشتی بهتر است رنگ روشویی، رنگ کاشی و یا رنگ سرامیک کف را در نظر داشته باشید.
• می توانید از نورپردازی در آیینه سرویس بهداشتی استفاده کنید. مدل های جدیدتر دارای نورپردازی مخفی هستند که هنگام اصلاح صورت، برای دید بهتر می توان از آن استفاده کرد.

مطالعه کنید
آیا می توان سرویس بهداشتی را با مواد خانگی ضدعفونی کرد

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.