بلاگ

قیمت هود آسانسوری به چه فاکتورهایی بستگی دارد

قیمت هود آسانسوری به چه فاکتورهایی بستگی دارد

قیمت هود آسانسوری به چه فاکتورهایی بستگی دارد؟

بسیاری کسانی که قصد خرید هود آسانسوری برای آشپزخانه خود را دارند؛ ممکن است اطلاعات چندانی در رابطه با قیمت این مدل هود و عوامل موثر بر قیمت آن نداشته باشند؛ به همین علت در هنگام خرید این محصول دچار تردید می شوند.
بر این اساس ما در این محتوا بر آن شدیم تا به بررسی قیمت هود آسانسوری و عوامل موثر بر قیمت این محصول بپردازیم؛ تا خریداران این مدل هود بتوانند بدون نگرانی از بابت قیمت آن؛ جهت خرید هود آسانسوری از فروشگاه های معتبر اقدام کنند.

نام برند تولید کننده هود آسانسوری

امروزه پیشرفت تکنولوژی و تجهیزات مدرن در دنیا باعث شده است تا بسیاری از شرکت های تولید کننده انواع هود در ایران و کشورهای خارجی؛ برای تولید هود آسانسوری اقدام کنند. یکی از فاکتورهای موثر بر قیمت هود آسانسوری؛ نام برند تولید کننده آن است.
هر برندی با توجه متریالی که برای ساخت هود آسانسوری استفاده می کند و خدماتی که بعد از خرید به مشتری ارائه می دهد؛ قیمت محصولات خود را تعیین می کند. بنابراین ممکن است انواع هود آسانسوری با وجود کیفیت و طراحی یکسان به دلیل متفاوت بودن نام برند تولید کننده، دارای قیمت متفاوتی باشند.

قیمت هود آسانسوری به چه فاکتورهایی بستگی دارد

قیمت هود آسانسوری به چه فاکتورهایی بستگی دارد

نوع و تعداد فیلتر هود آسانسوری

یکی از شایع ترین علت های خرابی هود در آشپزخانه؛ استفاده از فیلترهای بی کیفیت یا تمیز نکردن آن برای مدت طولانی است. قبل از خرید هود آسانسوری باید به این نکته توجه شود که هر چقدر کیفیت فیلتر هود آشپزخانه بیشتر باشد؛ طول عمر دستگاه هود نیز بیشتر می شود؛ همچنین نوع فیلتر و تعداد آن می تواند نقش قابل توجهی در جذب میزان چربی و نوع موادی که از محیط جذب می کند، دارد.
فیلتر آلومینیومی، فیلتر زغالی، فیلتر استیل و…نمونه هایی از انواع فیلتر هستند که در بازار با قیمت های مختلفی به فروش می رسند و در تعیین قیمت هود آسانسوری تاثیرگذار هستند.

مطالعه کنید
ابعاد استاندارد سینک ظرفشویی

کیفیت و تعداد موتور هود آسانسوری

طبق گفته اغلب سازندگان هود آسانسوری، مهم ترین فاکتور موثر بر قیمت هود آسانسوری، نوع و تعداد موتور استفاده شده در هود است. این مدل هود نیز مانند سایر مدل های موجود در بازار ممکن است به صورت تک موتور یا دو موتور تولید شود؛ چنانچه تعداد موتور درون هود آسانسوری بیشتر باشد؛ قیمت این محصول نیز بیشتر می شود.
لازم به ذکر است که توان موتور هود به اندازه تعداد آن می تواند در قیمت هود آسانسوری تاثیر گذار باشد. در واقع توان موتور تعبیه شده درون هود است که می تواند در توانایی هود برای جذب چربی و آلودگی های محیط آشپزخانه موثر واقع شود.

جنس بدنه هود آسانسوری

تولید کنندگانی که در زمینه تولید هود آسانسوری فعالیت می کنند؛ از متریال های مختلفی برای تولید این محصول استفاده می کنند. استیل از بهترین متریال های موجود برای ساخت هود آسانسوری است که به دلیل کیفیت و مقاومت بالا، اغلب مورد توجه سازندگان این محصول قرار گرفته است و قیمت بالاتری نسبت به سایر متریال ها دارد.
همچنین باید به این نکته توجه شود که برای ساخت هود آسانسوری ممکن است از ورقه استیل با ضخامت های متنوع استفاده شود. هرچه قدر ضخامت و کیفیت استیل مصرفی برای ساخت هود آسانسوری بیشتر باشد؛ قیمت این محصول نیز بیشتر می شود.

قیمت هود آسانسوری به چه فاکتورهایی بستگی دارد

قیمت هود آسانسوری به چه فاکتورهایی بستگی دارد

سخن پایانی
در این نوشتار به شرح کامل این موضوع که قیمت هود آسانسوری به چه فاکتورهایی بستگی دارد؛ پرداختیم. دانستیم که عواملی مانند نام برند تولید کننده، جنس بدنه هود، کیفیت و تعداد فیلتر و موتور هود آسانسوری تعیین کننده قیمت این مدل هود هستند. بنابراین اگر قصد خرید هود آسانسوری را دارید؛ بهتر است به این نکات توجه کنید.
شما می توانید مدل های متنوعی از هود آسانسوری را با قیمت مناسبی از معتبر ترین فروشگاه لوازم ساختمانی به صورت آنلاین خریداری کنید. مستر ماکان به عنوان یکی از بزرگ ترین فروشگاه های آنلاین لوازم ساختمانی در ایران، جدید ترین مدل های هود آسانسوری را با کیفیت عالی به فروش می رساند.

مطالعه کنید
افزایش عمر رادیاتور شوفاژ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *