بلاگ

ویژگی های شیرآلات شودر

ویژگی های شیرآلات شودر

شیرآلات شودر، از سال ۱۳۷۰ در زمینه تولید و عرضه شیرآلات بهداشتی شروع به فعالیت کرده است. هدف این مجموعه خلق محصولات باکیفیت و کسب رضایت مشتریان داخلی و خارجی است. شیرآلات شودر به دلیل برخی از ویژگی‌هایی که دارند توانسته‌اند سهم بزرگی از بازار فروش شیرآلات را به خود اختصاص دهند. با توجه به همین موضوع بر آن شدیم تا در این مقاله در مورد ویژگی های شیرآلات شودر و انواع شیرآلات شودر با شما صحبت کنیم. در ادامه با مسترماکان همراه باشید.

 

ویژگی‌های شیرآلات شودر

طراحی زیبا و ظاهری شیک

شیرآلات شودر دارای طراحی زیبا و خاصی هستند که مورد پسند بیشتر مشتریان قرار می‌گیرد. طراحی شیرآلات شودر بیشتر براساس طراحی شیرآلات آلمانی انجام می‌شود. این شیرآلات در مدل‌های مختلف ساده، مدرن، کلاسیک و اروپایی نیاز هر نوع سلیقه‌ای را تأمین می‌کنند. طراحی خاص شیرآلات شودر می‌تواند زیبایی هر چه بیشتری به دکوراسیون محلی که نصب شده است، بدهد.

طراحی خاص بدنه

در طراحی بدنه شیرآلات شودر انواع آب‌های سبک و سنگی در نظر گرفته شده است. بعضی از مناطق دارای آب سنگین هستند. آب سنگین رسوبات سنگینی را به‌جای می‌گذارند. طراحی بدنه شیرآلات شودر به‌گونه‌ای است که رسوبات کمتری روی بدنه شیرآلات می‌نشیند. همچنین بدنه شیرآلات شودر آنتی باکتریال هستند و آلودگی‌های محیط اطراف را به خود جذب نمی‌کنند.

رنگ بندی متنوع

هر کدام از مدل‌های شیرآلات شودر دارای رنگ بندی های متفاوتی هستند. این رنگ بندی وسیع باعث می‌شود، مشتریان انتخاب راحت‌تری داشته باشند. بر اساس وسایل دیگری که در محیط پیرامون شیرآلات وجود دارند، رنگ شیرآلات را با آن‌ها هماهنگ کنند؛ بنابراین شیرآلات شودر انتخاب خوبی برای افراد با سلیقه‌های خاص هستند.

کیفیت بالا

شیرآلات شودر باتوجه‌به تجربه چندین ساله‌ای که در تولید شیرآلات دارند، کیفیت شیرآلات خود را روزبه‌روز افزایش می‌دهند. امروزه شیرآلات شودر یکی از باکیفیت‌ترین شیرآلاتی هستند که در بخش‌های مختلف ساختمان، کاربردهای بسیاری دارند. کیفیت بالای شیرآلات شودر را می‌توان از تأیید کارشناسان تولید شیرآلات و رضایت مشتریان شیرآلات به خوبی تشخیص داد. کیفیت بالای این شیرآلات باعث افزایش عمر مفید شیرآلات شودر شده است. همچنین کیفیت بالای شیرآلات شودر باعث حفظ کیفیت رنگ، بو و طعم آب آشامیدنی می‌شوند.

مطالعه کنید
اجاق گاز صنعتی چیست

جنس مرغوب

جنس بدنه شیرآلات شودر از آلیاژ برنج است. برنج ترکیب آلیاژی از مس و روی است. آلیاژ برنج به دلیل مقاومت بسیار بالایی که در مقابل اکسید شدن دارد، از مرغوب‌ترین جنس‌های شیرآلات شودر است. برنج به دلیل داشتن مس، خاصیت ضد میکروبی دارد و با اطمینان بهداشتی بیشتر، می‌توان در محیط‌های مختلف از شیرآلات شودر استفاده کرد. همچنین شیرآلاتی با جنس آلیاژ برنج، قابلیت بازیافت شدن دارند.

کاهش مصرف آب

در ساخت بدنه شیرآلات شودر از پرلاتور استفاده شده است. پرلاتور یا همان سرشیر کاهنده مصرف آب است که در خروجی شیرآلات ظرفشویی و حمام و روشویی و… استفاده می‌شود. استفاده از پرلاتور در شیرآلات شودر باعث کاهش مصرف آب، کنترل جریان آب و جلوگیری از فشار زیاد آب می‌شود؛ بنابراین نقش شیرآلات شودر در کاهش مصرف آب بسیار حائز اهمیت است و استفاده از این شیرآلات باعث صرفه جویی در میزان هزینه آب می‌شوند.

مقاومت بالا

شیرآلات شودر باتوجه‌به جنس و کیفیت و طراحی خاص بدنه از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند. مقاومت بالای آن‌ها در مقابل فشار و دمای زیاد از ویژگی‌های خوب شیرآلات شودر هستند. این شیرآلات قابلیت تحمل دمای ۹۰ درجه سانتی گراد و فشار استاتیکی ۲۵ بار دارند. همچنین کارتریج یا همان مغزی شیرآلات شودر از جنس سرامیک هستند که جنس سرامیک توانایی تحمل فشار و دمای بالا بیشتری نسبت به پلاستیک دارند.

مطالعه کنید
انواع سینک ظرفشویی

آبکاری متنوع

آبکاری شیرآلات شودر در انواع مختلف و به روش‌های پیشرفته انجام می‌شود. آبکاری این شیرآلات دارای کیفیت بالایی هستند. کیفیت بالای آبکاری باعث جلوگیری از زنگ زدگی، خوردگی و پوسیدگی شیرآلات شودر می‌شوند. همچنین کیفیت بالای آبکاری موجب می‌شود، شیرآلات شودر عمر مفید طولانی داشته باشند. پوشش‌های آبکاری زیبا و مقاوم در شیرآلات شودر، درخشندگی بیشتری به این شیرآلات می‌بخشد.

نصب آسان

نصب آسان شیرآلات یکی از موضوع‌های مهمی است که نصابان و متخصصان تأسیساتی و همچنین خریداران شیرآلات به آن توجه می‌کنند. شیرآلات شودر قابلیت نصب بسیار آسانی دارند. قطعات این شیرآلات به راحتی از هم باز و به هم بسته می‌شوند. بهتر است نصب شیرآلات شودر به نصابان متخصص در این زمینه سپرده شود.

پاکیزگی آسان

کیفیت بالای جنس شیرآلات شودر باعث شستشو و پاک کردن آسان آن‌ها شده است. این شیرآلات را با استفاده از دستمالی نرم و تمیز به راحتی می‌توان تمیز کرد. پس از هر بار تمیز کردن، درخشندگی و براقیت شیرآلات شودر چند برابر می‌شود.

ضمانت

شیرآلات شودر در مقابل تمامی خدمات و ویژگی‌های بارزی که دارد، ضمانت نامه ارائه می‌دهد. شیرآلات شودر ضمانت نامه ۵ ساله دارند. شیرآلات شودر در طول این ۵ سال همراه مشتریان خود هستند تا در مواقعی که شیرآلات آسیبی دیده باشند آن‌ها را راهنمایی کنند. همچنین در مواردی خاص اقدام به تعویض یا تعمیر شیرآلات می‌کنند.

ویژگی های شیرآلات شودر

ویژگی های شیرآلات شودر

انواع شیرآلات شودر

شیرآلات شودر در انواع مدل‌های زیبا و متنوعی طراحی و تولید می‌شوند. طراحی انواع شیرآلات بر اساس نیاز مشتریان و مدل‌های مدرن و روز دنیا انجام می‌شود.

شیرآلات کلاسیک شودر

شیرآلات کلاسیک را شیرآلات چرخشی شودر نیز می‌نامند. مکانیزم کار شیرآلات کلاسیک به صورت چرخاندن سر شیرها است. به‌طوری‌که با چرخاندن سر شیر جریان آب قطع و وصل می‌شود. برای آب گرم و سرد شیر جداگانه‌ای وجود دارد. مصرف آب در استفاده از این نوع شیرآلات کمی بیشتر از انواع دیگر است. شیرآلات کلاسیک شودر با پوشش آبکاری و مدل‌های مختلف طراحی و تولید می‌شوند.

مطالعه کنید
نکات مهم در خرید آبگرمکن

شیرآلات مدرن شودر

نام دیگر شیرآلات مدرن، شیرآلات اهرمی هستند. مکانیزم کار با شیرآلات مدرن بسیار آسان است و به وسیله اهرم شیر انجام می‌شود. با پایین و بالا بردن اهرم، جریان آب به راحتی قطع و وصل می‌شود. همچنین این اهرم قابلیت تنظیم دمای سرد و گرم جریان آب را دارد. با چرخش اهرم به سمت چپ جریان آب سرد و با چرخش اهرم به سمت راست جریان آب گرم از علمک شیر بالا می‌آید. در شیرآلات مدرن شودر مصرف آب به طور قابل توجهی کاهش می‌یابد. شیرآلات مدرن شودر با پوشش آبکاری متفاوت و در رنگ‌های و مدل‌های خاص و مختلف، طراحی و تولید می‌شوند.

 

قیمت شیرآلات شودر

فاکتورهای مؤثر در قیمت شیرآلات شودر کارایی و کیفیت بالا، جنس مرغوب، رنگ بندی و مدل‌های متنوع و… شیرآلات هستند. با مقایسه این فاکتورها با ویژگی‌های دیگر شیرآلات به راحتی می‌توان، شیرآلات شودر را انتخاب کرد. قیمت هر یک از شیرآلات شودر نسبت به کاربردها و مدل‌های گوناگونی که دارند، متفاوت است.

 

سخن پایانی

شیرآلات شودر از جمله شیرآلات تولید کشور ایران و دارای نشان ملی استاندارد ایران هستند. این شیرآلات با رعایت تمامی قوانین تولیدی، به عنوان واحد نمونه استاندارد انتخاب شده است. شیرآلات شودر با داشتن استاندارد هم مصرف داخلی دارند و هم به سایر کشورهای خارجی صادر می‌شوند. مسترماکان جهت رفاه حال مشتریان خود انواع شیرآلات شودر را به قیمت بسیار مناسب ارائه می‌دهد. در صورت داشتن هرگونه سؤال می‌توانید از کارشناس فروش مجموعه مستر ماکان، مشاوره دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *